Click aici pentru:

Contactati echipa noastra:

SC AUTO LEADER EXPIM SRL

Adresa: Sos. Garii Catelu, nr. 30,sector 3, Bucuresti
C.U.I.: RO14782276
Nr. Inreg.: J40/6716/2002
Cont: RO95BTRL04701202H60540XX
Banca: Transilvania Suc. Delfinului
Tel/Fax: 021.256.35.95
Id Messenger: auto_leader

General manager: Iulian Stoica


Sediul Auto Leader - Dudesti-Pantelimon:

Adresa: Sos. Dudesti-Pantelimon , nr.44, sector 3, Bucuresti

Ciprian Geanta
Director Comercial

Tel/fax:0212552204
Mob:0724.296.411
E-mail:ciprian.geanta@autoleader.ro

Adela Ceparu
Director Vanzari

Tel/fax:0212552204
Mob:0728087629
E-mail:adela.ceparu@autoleader.ro

Piese de schimb,anvelope/jante si accesorii auto:

Mircea Constantinescu
Consilier vanzari-Piese de schimb si accesorii

Tel/fax:0212552204
Mob:0724926242
E-mail:mircea.constantinescu@autoleader.ro

Marian Andrei
Consilier vanzari-Anvelope/jante si piese de schimb

Tel/fax:0212552204
Mob:0747297239
E-mail:marian.andrei@autoleader.ro

Ana Mihalcea
Consilier vanzari-Piese de schimb si accesorii

Tel/fax:0212552204
Mob:0747297236
E-mail:ana.mihalcea@autoleader.ro

Cristian Dinu
Consilier vanzari-Anvelope/Jante

Tel/fax:0212552204
Mob:0742098838
E-mail:cristian.dinu@autoleader.ro

I.T.P.

Inspector Edi Gorgan
0723.354.047/0766.315.974

Inspector Kopetzy Jeno Eugen
0723.225.668

Program de lucru:
Luni - Vineri: 08.00 - 18.00
Sambata: 08.00 - 15.00
Duminica: Inchis



Sediul Auto Leader - Garii Catelu (zona Cora Pantelimon):

Adresa:
Sos. Garii Catelu, nr.30-32, sector 3, Bucuresti

Florin-Alexandru Geanta
Director Vanzari

Tel/fax:0212563595
Mob:0720014164
E-mail:florin.geanta@autoleader.ro

Piese de schimb,anvelope/jante si accesorii auto:

Cristi Frunza
Consilier vanzari-Piese de schimb si accesorii

Tel/fax:0212563595
Mob:0728955020
E-mail:cristi.frunza@autoleader.ro

Patachia Florin
Consilier vanzari-Piese de schimb si accesorii

Tel/fax:0212563595
Mob:0742099963
E-mail:florin.patachia@autoleader.ro

Corina Liscan
Consilier vanzari-Piese de schimb si accesorii

Tel/fax:0212563595
Mob:0730464697
E-mail:corina.liscan@autoleader.ro

I.T.P.

Inginer Radu Dini
0766.315.975
0723 139 360

Inspector ITP Alexandru Constantinescu
0728 087 628
0762.834.999
Telefon:021/256.35.95
E-mail:itp.garii.catelu@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni - Vineri: 08.00 - 18.00
Sambata: 08.00 - 15.00
Duminica: Inchis



Sediul Auto Leader - Episcopul Radu (in spatele Banc Post - Calea Mosilor):

Adresa:
Str. Episcopul Radu, nr. 59, sector 2, Bucuresti

Magazin-Service si Statie I.T.P:
Piese auto,anvelope, jante, statie ITP, service roti, service rapid, service mecanica.

Ginel Stoica
Director Vanzari:

Tel/fax:0212502070
Mobil:0723.650.052/0722.89.93.47
E-mail:ginel.stoica@autoleader.ro

Vanzari piese auto, anvelope/jante si accesorii auto:

Magda Androne
Consilier vanzari-Piese de schimb si accesorii

Tel/fax:0212502070
Mobil:0747297238
E-mail:magda.androne@autoleader.ro

Consilier vanzari-Anvelope/jante si piese de schimb:

Marius Georgescu
Consilier vanzari-Anvelope/jante si piese de schimb

Tel/fax:0212502070
Mobil:0747297238
E-mail:marius.georgescu@autoleader.ro

I.T.P.

Inspector ITP George Pancu
0744.651.057
Telefon:021/250.20.70
E-mail:itp.episcopul.radu@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni - Vineri: 08.00 - 18.00
Sambata: 08.00 - 15.00
Duminica: Inchis