Click aici pentru:

Contactati echipa noastra:

SC AUTO LEADER EXPIM SRL

Adresa: Sos. Garii Catelu, nr. 30, sector 3, Bucuresti
C.U.I.: RO14782276
Nr. Inreg.: J40/6716/2002
Cont: RO95BTRL04701202H60540XX
Banca: Transilvania Suc. Delfinului
Tel/Fax: 021.256.35.95
Id Messenger: auto_leader

General manager: Iulian Stoica


Sediul Auto Leader - Dudesti-Pantelimon:

Adresa: Sos. Dudesti-Pantelimon, nr.44, sector 3, Bucuresti

Ciprian Geanta
Director Comercial

Tel/fax: 021.255.22.04
Mob: 0724.296.411
E-mail: ciprian.geanta@autoleader.ro

Adela Ceparu
Director Vanzari

Tel/fax: 021.255.22.04
Mob: 0728.087.629
E-mail: adela.ceparu@autoleader.ro

Piese de schimb, anvelope/jante si accesorii auto:

Mircea Constantinescu
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.255.22.04
Mob: 0724.926.242
E-mail: mircea.constantinescu@autoleader.ro

Marian Andrei
Consilier vanzari

Tel/fax: 0212552204
Mob: 0747.297.239
E-mail: marian.andrei@autoleader.ro

Andrei Petre
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.255.22.04
Mob: 0751.266.728
E-mail: andrei.petre@autoleader.ro

I.T.P.
E-mail: itp.dudesti.pantelimon@autoleader.ro

Inspector ITP Edi Gorgan
0723.354.047/0766.315.974

Inspector ITP Kopetzy Jeno Eugen
0723.225.668

Inspector ITP Parvu Daniel Lucian
0723.020.706

Program de lucru:
Luni - Vineri: 08.00 - 18.00
Sambata: 08.00 - 15.00
Duminica: Inchis



Sediul Auto Leader - Garii Catelu (zona Cora Pantelimon):

Adresa:
Sos. Garii Catelu, nr.30-32, sector 3, Bucuresti

Laurentiu Nedelcu
Sef Service

Tel: 0722.456.946

Florin-Alexandru Geanta
Director Vanzari
Tel/fax: 021.256.35.95
Mob: 0720.014.164
E-mail: florin.geanta@autoleader.ro

Piese de schimb, anvelope/jante si accesorii auto:

Cristi Frunza
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.256.35.95
Mob: 0728.955.020
E-mail: cristi.frunza@autoleader.ro

Patachia Florin
Consilier vanzari

Tel/fax:0212563595
Mob:0742099963
E-mail:florin.patachia@autoleader.ro

Corina Liscan
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.256.35.95
Mob: 0730.464.697
E-mail: corina.liscan@autoleader.ro

I.T.P.

Inginer Radu Dini
0766.315.975
0723.139.360

Inspector ITP Alexandru Constantinescu
0728 087 628
0762.834.999
Telefon: 021.256.35.95
E-mail: itp.garii.catelu@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni - Vineri: 08.00 - 18.00
Sambata: 08.00 - 15.00
Duminica: Inchis



Sediul Auto Leader - Episcopul Radu (in spatele Banc Post - Calea Mosilor):

Adresa:
Str. Episcopul Radu, nr. 59, sector 2, Bucuresti

Magazin-Service si Statie I.T.P:
Piese auto, anvelope, jante, statie ITP, service roti, service rapid, service mecanica.

Ginel Stoica
Director Vanzari:

Tel/fax: 021.250.20.70
Mobil: 0723.650.052/0722.89.93.47
E-mail: ginel.stoica@autoleader.ro

Vanzari piese auto, anvelope/jante si accesorii auto:

Magda Androne
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.250.20.70
Mobil: 0747.297.238
E-mail: magda.androne@autoleader.ro

Marius Georgescu
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.250.20.70
Mobil: 0747.297.238
E-mail: marius.georgescu@autoleader.ro

I.T.P.

Inspector ITP George Pancu
0744.651.057
Telefon: 021.250.20.70
E-mail: itp.episcopul.radu@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni - Vineri: 08.00 - 18.00
Sambata: 08.00 - 15.00
Duminica: Inchis