LOCATIILE NOASTRE

021.256.35.95

office@autoleader.ro

LUNI-VINERI: 08:00-17:00

LUNI-VINERI: 08:00-17:00
Discuta Cu Unul Din Consultantii Nostri 021.256.35.95

Contact

Sediul Auto Leader – Vopsitorie, Tinichigerie Sos. Garii Catelu

Adresa: Sos. Garii Catelu 180-190, sector 3, Bucuresti

Alex Tian
Consilier vanzari

Mob: 0751.266.712
E-mail: alex.tian@autoleader.ro

Andrei Petre
Consilier vanzari

Mob: 0751.266.728
E-mail: andrei.petre@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni – Vineri: 08.00 – 17.00
Sambata: Inchis
Duminica: Inchis

Sediul Auto Leader – Dudesti-Pantelimon

Adresa: Sos. Dudesti-Pantelimon, nr.44, sector 3, Bucuresti

Piese de schimb, anvelope/jante si accesorii auto:
Mircea Constantinescu
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.255.22.04
Mob: 0724.926.242
E-mail: mircea.constantinescu@autoleader.ro

Cristi Frunza
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.255.22.04
Mob: 0728.955.020
E-mail: cristi.frunza@autoleader.ro

I.T.P.
Inspector ITP Ilie Mihai
Telefon: 021.255.22.04
E-mail: itp@autoleader.ro

Inspector ITP Cristian Mitran
Telefon: 021.255.22.04
E-mail: itp@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni – Vineri: 08.00 – 17.00
Sambata: Inchis
Duminica: Inchis

Sediul Auto Leader – Garii Catelu (zona Cora Pantelimon)

Adresa: Sos. Garii Catelu, nr.30-32, sector 3, Bucuresti

Laurentiu Nedelcu
Sef Service

Tel: 0751.266.722

Florin-Alexandru Geanta
Director Vanzari
Tel/fax: 021.256.35.95
Mob: 0720.014.164
E-mail: florin.geanta@autoleader.ro

Ana Doicu
Consilier Service
Tel/fax: 021.256.35.95
Mob:‭0747.297.239
E-mail: ana.doicu@autoleader.ro

Piese de schimb, anvelope/jante si accesorii auto:
Patachia Florin
Consilier vanzari

Tel/fax:0212563595
Mob:0742099963
E-mail:florin.patachia@autoleader.ro

I.T.P.
Inginer Radu Dini
Telefon: 021.256.35.95

Inspector ITP Alexandru Constantinescu
Telefon: 021.256.35.95
E-mail: itp@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni – Vineri: 08.00 – 17.00
Sambata: Inchis
Duminica: Inchis

Sediul Auto Leader – Episcopul Radu 

(in spatele Banc Post – Calea Mosilor)

Adresa:
Str. Episcopul Radu, nr. 59, sector 2, Bucuresti

Magazin-Service si Statie I.T.P:
Piese auto, anvelope, jante, statie ITP, service roti, service rapid, service mecanica.

Ginel Stoica
Director Vanzari:

Tel/fax: 021.794.75.59
Mobil: 0723.650.052
E-mail: ginel.stoica@autoleader.ro

Corina Liscan
Consilier vanzari

Tel/fax: 021.794.75.59
Mob: 0730.464.697
E-mail: corina.liscan@autoleader.ro

I.T.P.
Inspector ITP George Pancu
Mob: 0744.651.057
Telefon: 021.794.75.59
E-mail: itp@autoleader.ro

Inspector ITP Mihai Nuta
Tel/fax: 021.255.22.04
Mob: 0747.297.237,
E-mail: itp@autoleader.ro, mihai.nuta@autoleader.ro

Program de lucru:
Luni – Vineri: 08.00 – 17.00
Sambata: Inchis
Duminica: Inchis